Heqim iCloud dhe MDM nga iPad

20 EUR

Shitet nga: Adriatik Dje 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
E gjithë puna kryhet duke mos e hapur iPadin, një përparësi kjo e jashtëzakonshme...

Dekodimi kryhet për 2 minuta nëse e sillni iPadin direkt në servisin tonë...

Çmimet startojnë prej 20 euro deri në 60 (për modelet më të reja) euro varësisht prej modelit

Modelet e iPad që i kryejmë gjenden në listën e mëposhtme:

1st Generation: Apple iPad Air
iPad Air
Model Numbers: A1474 (Wi-Fi), A1475 (4G)

2nd Generation: Apple iPad Air 2
iPad Air 2
Model Numbers: A1566 (Wi-Fi), A1667 (4G)

iPad mini1
1st Generation: Apple iPad Mini (1st Generation)
Model Numbers: A1432 (Wi-Fi), A1454 (4G), A1455 (4G MM)

2nd Generation: Apple iPad Mini 2
iPad mini2
Model Numbers: A1489 (Wi-Fi), A1490 (4G)

3rd Generation: Apple iPad Mini 3
iPad mini3
Model Numbers: A1599 (Wi-Fi), A1600 (4G)

4th Generation: Apple iPad Mini 4
iPad Mini4
Model Numbers: A1538 (Wi-Fi), A1550 (4G)

Apple iPad (2nd Generation)
iPad 2
A1395 (Wi-Fi), A1396 (3G GSM), A1397 (3G CDMA)

Apple iPad (3rd Generation)
iPad 3
A1416 (Wi-Fi), A1430 (4G), A1403 (4G VZ)

Apple iPad (4th Generation)
iPad 4
A1458 (Wi-Fi), A1459 (4G), A1460 (4G MM)

Apple iPad with Wi-Fi, 32GB, (2017 Model)
iPad 5
A1822 (Wi-Fi), A1823 (4G)

iPad 6th Generation: Apple iPad 2018
iPad 6
A1893 (W-Fi) A1954 (Wi-Fi+Cellular)

iPad 7th Generation: Apple iPad 10.2-inch (7th Generation 2019)
Model Numbers: A2197 (Wi-Fi), A2198, A2200 (Wi-Fi+Cellular)

Apple iPad (8th Generation)
iPad 8
A2428, A2429, A2430, A2270 (Wi-Fi) (experimental testing)

1st Generation: Apple iPad Pro 12.9-Inch (2016)
Model Numbers: A1584 (Wi-Fi), A1652 (4G)

1st Generation: Apple iPad Pro 9.7-Inch (2016)
Model Numbers: A1673 (Wi-Fi), A1674 or A1675 (4G)

2nd Generation: Apple iPad Pro 12.9-Inch (2017)
Model Numbers: A1670 (Wi-Fi), A1671 (4G)

2nd Generation: Apple iPad Pro 10.5-inch (2017)
Model Numbers: A1701 (Wi-Fi), A1709 (4G)P.S. verzionet me kartelë SIM apo 4G verzionet vonohen më shumë për arsye sepse duhet bërë edhe një intervenim kirurgjik në brendësi të iPadi-it, ose mund ti bëjmë vetëm bypass nëse nuk dëshironi metodën invazive...Gjithashtu shikoni edhe:
https://www.merrjep.com/shpallja/elektronika/servis-per-kompjutere/shitet/prishtine/heqim-icloud-dhe-efi-macbook-pro-air-imac-deri-ne-2020/8541109

dekodo, zhblloko, çblloko, dekodojmë, zhbllokojmë,
dekodiraj, unlock ipad icloud, iPad iCloud unlock
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione