iCloud clean all iPhone & iPad & iWatch 100% fast

125 EUR

Shitet nga: Adriatik 24 Mar 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Dekodojmë (Eliminojmë, heqim) iCloud clean nga të gjithë llojet e iPhone modeleve që janë Clean (të pastër).


Gjithashtu heqim iCloud nga iPad pro dhe Air, si dhe iWatch si më poshtë:
Apple watch (clean) 1, 2
Apple watch (clean) 3, 4
iPad Mini (clean)
iPad Air (clean)
iPad Pro (clean)


iPhone SE, 6, 6plus (clean) -
iPhone 6s (clean) -
iPhone 6S+, iPhone 7 (clean) -
iPhone 7plus (clean) -
iPhone 8 (clean) -
iPhone 8+, X (clean) -
iPhone Xs, Xr, Xs max (clean) -

Kohëzgjatja e heqjes 24 orë max 72 orë (zakonisht 6 orë)

Shumica e iPhone-ve kryhen brenda ditës...

Gjithashtu heqim icloud Lost por që ka një mesazh në ekran

Gjithashtu heqim edhe kodet e kartelave "SIM not Supported" qe 11 vjet rregullisht. (ofertë speciale për këtë duke filluar nga 5 euro për një seri të iPhoneve më të vjetra deri në 6S)

Poashtu e heqim në kohë reale edhe MDM problemin për 3 minuta nga të gjitha llojet e pajisjeve Apple si iPhone, iPod dhe iPad (të gjitha modelet)


Mobishop CUKU
Podujevë
(Gjithashtu edhe në Prishtinë çdo ditë)


Përvoja 18 vjeçare na bën unik

Vërejtje:
Çmimi 20 euro që po shihet në shpallje është vetëm për ata iPhone si 5, 5s, 6 etj. që e kan iClodin e huaj dhe ju s'mund ta heqni nga menyja dhe nuk guxoni ta resetoni ose flleshiratni telefonin
Për të gjitha çmimet tjera na kontaktoni ne ju kthejmë përgjigjje në kohë reale çdo ditë pune...

P.S. Gjithashtu i heqim të gjitha llojet e kodeve nga MAC bookët
shikoni linkun në vijim
https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Servis-p%C3%ABr-Kompjuter%C3%AB/EFI-icloud-heqje-kodi-MacBook-PRO--AIR--iMac--Pro-/8541109
Leaflet
Në fillim