Sherbime celularesh

Shitet nga: xx 26 Gush 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
kryejm gjitha sherbimet rreth telefoneve celulare, hapje icloud,zhbllokim,kthim paswordi, hekje e frp tek samsung dhe programime zhbllokim i viber-ve mos ardhje e codit,errorr suport viber- si dhe servise te brendshme celulare ndrrime te pjeseve dhe riparime. kontakt viber-whatsapp +38345664651
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim