Shes Mbrojtese (case) për iphone 6+

Shitet nga: Lis 22 Korr 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes dy mbrojtese per iphone 6+ , per qmimin na kontaktoni ne numrin e dhene dhe per informata tjera , jane dy prej tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim