Teras

1 EUR

Shitet nga: Xx 15 Maj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes teras për lokale të ndryshme është e gjerë 2metra e gjysmë dhe është e gjatë 4metra e gjysmë është e gjitha nga hekuri dhe trashsia e hekurit ësht 6x6
Leaflet
Në fillim