iCloud remove per ipad

Shitet nga: Krasniqi Blerim 10 Tet 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
bejm zhbllokimin e icloudit per te gjitha modelet a ipadve shum shpejt dhe lir.
iPad mini = 30 euro
iPad mini 2 = 30 euro
iPad mini 3 = 40 euro
iPad mini 4 = 50 euro
iPad 3 = 30 euro
iPad 4 = 30 euro
iPad Air= 40 euro
iPad Air2 = 50 euro
iPad pro 9.7 inch = 60 euro
iPad pro 10.5 edhe 12.9 inch = 70 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim