vegla per tel

100 EUR

Shitet nga: burim 01 Tet 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
shes veglat per arsye mos perdorimi jon te gjitha te pa perdorura dhe jan te cilsis se mir me firm proskit Eshte llupa me drit me mbajtes te letkonit mbajtese te pllakes e cila ndihmon per ndreqjen e pllakave te telefonave pumpa per letkon teli per pastrin e letkonit edhe batari activition per activizim e bataris dhe danet prej gume te cilat n dihmojn per hapjen e ekranit te telefonave dhe testeri i mbushesit per ker kjo vjen gratis edhte ne vler prej 10 erove
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione