Bejme formatizimin dhe ristartimit te telefonave

Shitet nga: Adnan 08 Qer 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Skenderaj
Nese telefoni juaj punon ngadal ose doni ta formatizoni mundeni me i pru tek une dhe jau formatizoj me qmime me te ulta se te cdo mobishop tjeter po ashtu bejme incizimin e cdve me kenget e juaja te preferuara per veturen tuaj cmimi 1 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim