Bejm servisimin e telefonave te te gjitha llojeve

Shitet nga: arianit 15 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Bejm servsimi e pothujase te gjthe smartphoneve te cekur me lart si : Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi, OnePlus, Google, Lg etj.

Per me shume kontaktoni ne viber servisim preofesional dhe me garancion.

Telefoni: +38345649661

Çmime shume te volitshme.

Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim