Servisim te Kompjuterave-Shërbime në Shtëpi-Banes

Blihet nga: Brahim 27 Gush 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojm këto
PRODUKTE DHE SHËRBIME:
IT HARDWARE AND SOFTWARE SI DHE RRJETA.
1.Servisimin, mirëmbajtjen, instalimin programeve të ndryshme.
Si : formatizimi me: Win Xp, Win Vista, Win 7, Win 8, 8.1 Win 10
2.Instalimin e programeve te ndryshme aplikative, ( OFFICE 2007-2016,adobe, Photoshop,
Corel Drew,Adobe Ilustratore 2017 etj
3.Instalimin e programeve te ndryshme për Arkitekt (Autodesk AutoCAD, Autodesk Revit Architecture 2016.,Autodesk 3ds Max 2016 etj.
4.Mirëmbajtjen e pajisjeve për zyrë: si Pc Dectop, Llaptop, Printer.
5.Këshilla të ndryshme në fushen e Tekonologjisë.
6. Mirëmbajtjen e Rrjetave lokale dhe
7.Mbrojtjen dhe ruajtjen e Shenimeve për firmën tuaj

Si dhe SHITJEN e disa pjesëve përcjellëse…

Si p.sh HDD (hard disqe),RAM (ram memorje),Kartela Grafike (VGA,DVI,DISPLAY PORT,HDMI),Kartel të rrjetit (WLAN), ROUTERA, SWIQA, HUBA,kabëll te rrjetit (UTP.STP),furnizues të rrymës(power suplay),etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim