Instalime elektrike dhe ujit,rregullim i paisjev..

Shitet nga: Ruzhda-Service 27 Jan 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Drenas
RUZHDA-SERVICE

Kryen këto shërbime :
-Instalime elektrike
-Instalime të ujit
-Montimi I hidroforëve
-Rregullojmë : Paisje shtepiake (lavatriqe,fshisa elektrike,shport elektrik,Tv,Radio etj.)
-Rregullimin e motorsharrave dhe gjeneratorëve,etj.


RUZHDA-SERVICE
044/264-862
E-mail:ruzhdizeneli1234@gmail.com
Viber :+37744264-862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim