Bejm instalimin dhe konfigurimin e kompjuterave

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: faton vranovci 24 Qer 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ferizaj
net-ing ofron sherbime per insalimin dhe konfigurimin e rrjetave LAN.formatizim te PC, konfirurim te SERVER DOMAIN, si dhe shitjen e te gjith paisjeve kompjuterike
faton vranovci
+37744121216
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione