Blej dhe ndrroj iPhone dhe Samsung

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Power PC 11 Sht 18:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Blej dhe ndrroj telefona te cilet i keni me i shit urgjent .
Vetem iPhone dhe Samsung...

Viber:+38349400633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim