Format PC, Surface, Smartphone, Shesim VoIP Credit

Shitet nga: Driton 13 Dhj 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Ferizaj
Bej Formatizimin e Pc-ve dhe Llaptopav ne keto sisteme
Windows XP SP2 dhe SP3
Windows 7 Professional 32bit/64bit
Windows 7 Home Premium 32bit/64bit
Windows 7 Ultimate 32bit/64bit
Windows 8.1 32bit/64bit
5 euro
RISI !
Windows 10 32bit/64bit
Licensed Key 10 Euro

Instaloj edhe programet bazë si:
Microsoft Office
Microsoft Security Esential etj.

Formatizim i SURFACE
5 euro
gjithashu bëj edhe formatizimin e te gjith telefonave Android qmimi 3 euro .

Hapim llogari te re në Iphone dhe Samsung 5 euro.


Nese keni probleme me pasword te llogarive si:
facebook, hotmail, skype etj. bëjm rregullimin e tyre dhe ndryshimin 2 euro.

Shes Mbushje Voip per Telefonata te lira me krejt Boten ne mobil dhe fiks.
Mund ti shihni qmimet.
Mund te perdoret edhe ne Android dhe Iphone permes aplikacionit.
Ofertë e mirë për Biznese, Callshop, Telemarketinge etj.
Ofrojm Implementimin dhe mirembajten per Call Center dhe sisteme te telefonis tjera.
Merrni mbushje aq sa paguani psh: paguan 5 euro merr 5 euro mbushje.
Gjithashtu bëjmë edhe konfigurime të wirelessave.

RISI : RISI: RISI:
Së shpejti edhe me IPTV shërbim me cilësi HD pa nderprerje.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim