Formatizoj kompjutera-Transporti gratis

Shitet nga: Format Pc 17 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Formatizoj kompjutera dhe llaptopa windows xp dhe windows 7.Transporti eshte gratis ne qytetin e ferizajit.Vi e marr kompjuterin ne shtepin tuaj dhe ua sjell apet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim