licenc origjinale windows 7,8,8.1,10

Shitet nga: leunot 09 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
licence origjinale nga microsoft
windows 7 = 30euro
windows 8 = 40euro
windows 8.1=40euro
windows 10 = 30$
dhe shum produkte tjera te microsoftit me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim