Servisime per kompjuter dhe servera per net caffe

Shitet nga: Besart Lipovica 08 Shk 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
bejm servisime formatizome per kompjuter si dhe insalimin e servereve per internet caffe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim