Invertor 210 dhe 210Watt APC per nxemje qendrore

Shitet nga: Invertor 26 Jan 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes invertorat e perdorur 400 watt te testuar 100%

Te mir per perdorim per nxemje qendrore ideal , per TV, resever, etj.

Invertorat jan te gjith Automatik si dhe e mbushin baterine automatikisht si jan te mir se nuk e prishin baterine.

Gjithashtu kemi edhe Bateri te invertoreve 80 Ah

Invertori 400 Watt + Bateria 80 Ah = 110 Euro

Invertori 400 Watt - 50euro
Invertori 210 Watt - 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim