Lokal per Kompjutera - Smart World for Computers

Shitet nga: Andi-Behrami 07 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Ky dyqan vlen shumë për kompjuter(kompjutera)dhe llaptop(llaptopa) se nese ju bëhet (bëhen)(kompjuterat-llaptopat) (me virusa) (formatizoni te Smart World for Computers) kompjuteri-llaptopi me virusa formatizoni te Smart World for Computers.Por kur te na telefononi për kompjuterin-llaptopin (kompjuterat-llaptopat) ne ose unë ju them (thojnë) që far windows-i do ta (bëj) (bëjmë)?Na tregoni ju.

Numri i Telefonit dhe Viberit:+38949799565 ose 049799565
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim