Servisim i Pajisjeve Elektrike

Shitet nga: Faton 16 Mar 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bejme servisimin e frigorifereve,frizave,aparatave te akullit,makinave larese,shporetave elektrike,furrave te ndryshme,mbushjen e klimave, dhe intervenime ne instalime elektrike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim