Instalimi kamerave alarmave dhe video interfonve

Shitet nga: Security Systems CCTV 14 Shk 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
instalimi i kamerave ne menyr profesionale dhe alarmve te vjedhjes dhe zjarit tymit , acses kontrollit per orar te puntoreve , bejm edhe shtrirjen e kabllave dhe montimin e zerimit ne objekte zyre marketa etj.
Punojm me garancion deri ne 24 muaj
+37745555685
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim