Servisim PC dhe laptop

Shitet nga: Blendi 23 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Gjakovë
Bejme formatizimin-instalimin e pc-ve dhe laptopeve Windows XP, Windows 7, Windows 8 si dhe instalimin e programeve bazike (office etj).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim