Harddisk

Shitet nga: drilon 31 Tet 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Gjilan
Harddiski osht 80 GB ai eshte i perdorur pak dhe pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim