Niki Computer & Phone Service

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Niki Computer Services 24 Jan 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Ofrojme keto sherbime :
Servisim i Kompjuterave dhe i Laptopave
Servisim te Telefonave ( Smart Phone )
Shitje te Laptopave ( ME SHUMICE )
Shitje te Kompjuterave ( ME SHUMICE )
Hapjen e Accountave IPHONE DHE SAMSUNG
CV
FOTOKOPJE
Bewerbung ( Lutje per pune ne gjuhen Gjermane )

Gjindemi ne Gjilan , Rruga Mulla Idrizi ( Kompleksi Fitorja )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim