Servisi i kompjuterëve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fatlum 28 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Mjeshtri i kompjuterave

Bejme servisimin e kompjutereve dhe llaptopeve.
Bejme instalimin e kamerave dhe alarmit te sigurise.
Formatizim me Windows, MacOS.
Mirembajtje te kompjutereve dhe llaptopeve ne kompanine tuaj sipas marreveshjes, kudo ne Kosovë.

Per me shume informata, na kontaktoni!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim