Bej formaitizimin e pc , rikthimin e fajllava

Shitet nga: Vegim 07 Tet 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR   5 EUR

Komuna: Pejë
Bej formatizim te kompjuterit ne xp , windows 7 , windows 8 dhe instalimin e te gjitha drajverave dhe programeve te nevojshme vetem per 5 euro NE SHTEPIT TUAJA
Gjithashtu bej edhe rikthimin e fajllave te humbur , fotove etj (te fshira pa dashje ose qe i keni humbur gjat formatizimit vetem per 5 euro
Gjithashtu bej edhe bartjen e fotove ne cd dhe dvd , 2 euro per 1 dvd
Gjithashtu bej edhe forcimin e pc me pjes te mija qmimi varet pi pjesve .
Ketu mund ti shikoni qmimin e pjeseve http://www.merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1061007 per porfocimin e pc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim