Plastifikues Matrix 530 mm gjersia e foljes

Shitet nga: Yll 31 Jan 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Pejë
Laminator (plastifikues)
Matrix 530
530mm gjeresia e foljes
Ne gjendje shum te mir dhe e rujtum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim