Programe kompjuterike

Shitet nga: leotrim 11 Dhj 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Dizajnoj dhe zhvilloj programe profesionale per veprimtari të ndryshme si: restaurant, bar, pompa te derivateve, markete, autoservice etj.
Poashtu shesim edhe pajisje te ndryshme teknologjike qe kane te bejne me biznes si: Printer Fiskal, Skaner etj.
Mund te kontaktoni në çdo kohë, çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim