Servis për llaptopa Hp Dell Lenovo si dhe shitje

Shitet nga: Peja 24 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Bëjmë riparimin e llaptopave me defekte të ndryshme, mund te na kontaktoni me shkrim përmes VIBER dhe te na tregoni gjendjen e llaptopit, kemi mundesi te intervenojmë edhe në pllak, kështu që 90% te problemeve i rregullojmë.
Për çdo lloj problemi që keni me llaptopin tuaj na kontaktoni.
Gjuthashtu edhe llaptopat të cilët kan password në bios 99% të rasteve e eleminojm passwordin.
Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim