Shesim progr RosetaStone per mesim te Gjermaishtes

Shitet nga: Kelmendi 26 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë produkt për 14 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Mesoni ne menyr Revolucionare gjuhen Gjermane me programin te njohur ne gjith boten me emrin RosettaStone .
Nuk mesohet gjuha vetem duke lexuar, ky program stimulon te folurit ne Gjermanisht dhe pikerisht ketu eshte perparesia e ketij Programi qe simulon sikur te ishit ne Gjermani qe ne tregjet e jashtme shitet me ni qmin prej 1200 euro !

Suksesi me kete program eshte i garantuar ,
mund te vini dhe ta testoni para se ta bleni ,do te befasoheni per te mire .

Cmimi eshte 120 euro ku ne te permbahen mesimet per 5 nivelet te gjuhes Gjermane !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim