Shitet ps3+fortnite account

Shitet nga: Ylli 13 Nën 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

90 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
shitet ps3+ fortnite account me 10+skina me vlere 20$
me 2 controller nje adapter
Gta 5 Fifa 14 dhe lojera te tjera
Ose me ndrru me pc gaming
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim