Bëj Formatizimin dhe Programimin e Kopjuterëve 10€

Shitet nga: Durim 21 Nën 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëj Formatizimin e Kopjuterëve
Instalimi i Programeve (office, reader, rar, adobe etj)
Gjendëm te Hotel Grand-i.
Ofroj mundesinë të mar kopjuterin apo laptopin te shtëpa juaj dhe ta rikthej.
Transporti Falas
Vetem programimi kushton 5€
Nr kontaktus:
045 65 38 38
049 75 33 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim