Bëjme formatizimin e kompjuterit direkt në shtë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LorikQyqalla 01 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëjmë formatizimin e kompjuterëve apo laptopëve tuaj me qmime fantastike direkt në shtëpinë tuaj..

PC MAN ofron këto shërbime me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA

Windows 10 -15€
Windows 8 - 10€
Windows 7 - 10 €
Windows Xp - 7 €

Thirr tani në këtë numër +37745546786 apo në(VIBER) dhe përfito me këtë cmim fanstastik edhe programet e nevojshme për instalim dhe antiviruset me LICENSE.

Zgjidh PC Man dhe mos mendoni më për kompjuterin apo llaptopin tuaj
Shpejtë,lirë dhe mirë &
Vetëm me PC MAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim