Beim servisime dhe formatizime

Shitet nga: Labinot 02 Gush 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Beim servisimin e te gjitha paisjeve teknologjike

beim formatizime , instalime dhe konfigurime te kompjuterve

per me teper info kontakto viber ose tell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim