Bej Formatizimin e Pc dhe bej flleshin e telefona

Shitet nga: Driton 21 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Prishtinë
Bej Formatizimin e Pc-ve dhe Lloptopav ne keto sisteme
Windows 7 Professional 32bit/64bit
Windows 7 Home Premium 32bit/64bit
Windows 7 Ultimate 32bit/64bit
Windows 8.1 32bit/64bit
Windows 10 32bit/64bit
Si dhe bejm instalimin e disa programeve sipas kerkeses se konsumatorit qmimi 8euro

Bej dhe ndrrimin e verzionev te Iphonit dhe Samsungut
Iphone 3GS,4,4S.5.5C.5S.6.6Plus.6S
Samsung galaxy
S2.S3.S4.S5.S6
A3,A5,A8
E5
etj...
qmimi 8euro

bejm edhe formatizimin e te gjith telefonav qmimi 5euro

Nr kontaktues : 043/914-427

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim