Degjuese Veshi SMART AIR me Bluetooth

Shitet nga: ASWO Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Degjuese Veshi SMART AIR me Bluetooth
€29,80
Prodhuesi:Vivanco
Kodi i Produktit: V38909

Degjuese veshi IN-EAR SMART AIR SPACE BLUETOOTH
Bluetooth verzioni 4.1
Vend kontrolluesi per menaxhim te thirrjeve dhe muzikes.
Rreth 5 ore ndigjim te muzikes
70mAh per perdorim te gjate
Headset me kualitet te mire
Perdorim i lehte
Per Apple, Android dhe per Windows Smartphones
__________________________________________________________________________________________________

ARTIKUJT MUND TI POROSITNI ONLINE OSE DIREKT TI BLENI NË SHITOREN TONË NË BREGË TË DIELLIT.
__________________________________________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Garancion në cmim!
Artikujt e prodhusve tonë që ne i ofrojmë, janë më të lirat në treg,
Nëse e gjeni të njëjtin artikull me qmim më të lirë, ne ua ofrojmë po me të njëjtin cmim.

Tek ne në shitore mund të beni pagesa me kartel dhe me këste !

Artikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosovës, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve është e lehtë dhe e pa komplikuar, ja bëni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

TRANSPORTI ËSHTË FALAS NË TË GJITHA QYTETET E KOSOVËS, BRENDA 24 ORËVE.

Address : Lagjia Bregu i Diellit 2
Te Banesat e Bardha, Rruga: Sali Nivica
10000 Prishtinë

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punës:
E Hënë - E Premte 9.00-17.00
E Shtunë 9.00-14.00
Pushimi i drekës : 12.30-13.00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim