DEZINSEKTIM BUBASHFABA BUBRRECA ELEMINIM ME GARANC

Shitet nga: xzq79993 Sot 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
BUBASHFABA (FURRTARE) DEZINSEKTIM .

BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE (bubashfabave furretare) ME GARANCION, NE MENYRE PROFESIONALE NGA TEKNIKE TE CERTEFIKUAR, NE BANESA DHE SHTEPI TUAJA ME TRETMAN GELL DHE STACIONE KAREM EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN TE LICENCUAR PA PASUR NEVOJE TE LARGOHENI JASHTE SHTEPIS TUAJ PA NDONJE RREZIK PER FEMIJET DHE FAMILJEN TUAJ .

ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA PER 48 ORE ESHTE EKOLOGJIK PA RREZIK
JU GARANTOJME . ORARI PREJ TE HANES DERI TE DIELLENVIBER +38344550009 049550009 PER PRISHTINE QMIMET FILLESTARE NGA 30 EURO QMIMET NDRYSHOJNE SIPAS METRAZHES QE POSEDONI DHE PROBLEMIT
PER RAJONET E KOSOVES NDRYSHOJNE CMIMET
GRANACIONI! 6 MUJE PER ME SHUME RRETH GARANCIONIT NA KONTAKTONI

KOMPANIA JONE NJIHET PER BESUESHMERI DHE KUALITET NE PUNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim