Dizajnimi dhe punimi i pllakave elektronike PCB

Shitet nga: Latif Berisha 12 Sht 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dizajnimi dhe punim i pllakave elektronike PCB

Për më shumë informata vizito
www.smarttronik.com


ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=137&controller=product&id_lang=2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim