ELEKTRO MONTUS :BANI:

Shitet nga: nushi Sot 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SERVISIME TE APARATEVE ELEKTRIKE MIRMBAJTJE TE RRJETIT INSTALUS INSTALIME ELEKTRIKE NDRIQIME PRIVATE E PUBLIKE MONTIM BOJLERVE LLUSTERVE LIDHJE NE SHTYLLA ELEKTRIKE SERVISIM TE NXEMJEV QENDRORE DHE SHUM SHERBIMETJERA ELEKTRIKE Nr 044 308 645 045 672 085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim