Formatizim i Pc

Shitet nga: formatizim 30 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Formatizoj pc me :Windows 7,8,10 dhe instaloj Office 2010,2013 antivirus dhe qdo program qe e kerkoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim