Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj

Shitet nga: Flamur Pasjaqa 11 Nën 00:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe laptop.
Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3 dhe instalojm programe te ndryshme.

TEL:044/225-886 ose 049/225-886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim