Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj

Shitet nga: lorik 31 Tet 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
PC MAN ofron shërbime si
- Formatizim në shtëpi me CD ORIGJINALE DHE TE LICENSUARA

- Windows 7 - 10 €
- Windows Xp - 5 €
Po ashtu në këtë qmim hyn të gjitha programet si antiviruset (ME LICENSE )
apo ndonjë sipas dëshires.
Po ashtu mund te kontaktoni ne viber +37745546786
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim