Formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj

Shitet nga: PC. 14 Shk 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
formatizojmë PC apo Laptop direkt ne shtepin tuaj.
apo ne lokalin tim personal në mahall te muhaxherve.
shpeejt lir dhe mirë.
per ma shum kontaktoni nr telefoni
045-546-786 apo në viber +3774554678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim