Heqim icloud dhe EFI, MacBook Pro, Air, iMac 2009-2021

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CUKU Dje 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ofrojmë shërbimin e heqjes së kodeve të harruara, icloud bllokadës, DEP/MDM problemit si dhe EFI firmware password-it për të gjitha llojet e Macbook Air, MacBook Pro, iMac si dhe iMacPRO. I kryejmë të gjitha llojet e laptopëve Apple që ekzistojnë në treg deri në modelin e fundit 2021....

Çmimet ndryshojnë varësisht prej vitit të prodhimit, duke filluar nga 20 euro për modelet e vjetra të vitit 2009, 2010, 2011, 2012, por me rëndësi është se ua kryejmë punën me përgjegjësi të plotë dhe me shpejtësi maksimale prej 10 minuta, deri në 2 orë.

MacBook Air/MacBook Pro year 2010/2011/2012 -

iMac/iMac Pro year 2010/2011/2012 -

MacBook Air/MacBook Pro year 2013/2014 -

iMac/iMac Pro year 2013/2014 -

MacBook Air/MacBook Pro 2015 -

iMac/iMac Pro 2015 -

MacBook Air/MacBook Pro 2016 -

iMac/iMac Pro 2016 -

MacBook Air/MacBook Pro 2017 -

iMac/iMac Pro 2017 -

MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2018 - na kontaktoni nëse ka EFI lock, apo iCloud lock dhe ju tregojmë çmimin...

MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2019 - na kontaktoni nëse ka EFI lock, apo iCloud lock dhe ju tregojmë çmimin...

MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2020 - na kontaktoni nëse ka EFI lock, apo iCloud lock dhe ju tregojmë çmimin....


Gjithashtu pranojmë crypto ekuivalente për pagesë

Gjendemi në Prishtinë dhe në Podujevë

Vërejtje:
Për çdo info tjetër na kontaktoni ne ju kthejmë përgjigjje në kohë reale çdo ditë pune...(ora 10:00-19:00)


P.S. Gjithashtu heqim iCloud (që keni harruar passwordin e Apple ID - jo të vjedhur gjë që nuk dëshirojmë as të na pyetni) clean nga të gjitha llojet e iPhone -ve, për më shumë hapeni këtë link:

https://www.merrjep.com/shpallja/elektronika/servis-per-celulare/shitet/prishtine/icloud-clean-all-iphone-ipad-iwatch-100-expres/9100369

Heqim edhe Enrollment nga laptopët Chromebook:
https://www.merrjep.com/shpallja/elektronika/servis-per-kompjutere/shitet/prishtine/google-chromebook-enrollment-remove/9560675

Gjithashtu heqim password nga laptopër e IBM / Lenovo

https://www.merrjep.com/shpallja/elektronika/servis-per-kompjutere/shitet/prishtine/ibm-lenovo-bios-password-remove-service/10084249

Mos harroni se kryejmë edhe këtë shërbim unik në Kosovë:

https://www.merrjep.com/shpallja/elektronika/servis-per-celulare/shitet/prishtine/nokia-android-fix-repair-unlock-bl-unlock-etj/5097843

Poashtu heqim FRP nga të gjitha pajisjet Android me metoda superspeciale dhe të shpejta: (pa humbur kohë me video nëpër YouTube)

https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Telefona-celular/Dekodo-%C3%A7do-lloj-t%C3%AB-FRP--Google-FRP--Android/2204407


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione