Heqje icloudi dhe EFI kodi MacBook Pro, AIR, iMac

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: CUKU 16 Tet 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofrojmë shërbimin e heqjes së kodeve të harruara, icloud bllokadës, si dhe EFI firmware passwordit për të gjitha llojet e Macbook Air, MacBook Pro, iMac si dhe iMacPRO. I kryejmë pothuajse të gjitha llojet e laptopëve Apple që ekzistojnë në treg....

Çmimet ndryshojnë varësisht prej vitit të prodhimit, duke filluar nga 20 euro për modelet e vjetra të vitit 2010, 2011, 2012, por me rëndësi është se ua kryejmë punën me përgjegjësi të plotë dhe me shpejtësi maksimale prej 20 minuta, deri në 3 orë gjatë ditëve të punës.

Kryhen:
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro year 2010/2012 =
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro year 2013/2014 =
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2015 =
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2016 =
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2017 =
MacBook Air/MacBook Pro/iMac/iMac Pro 2018 =
për çmimet na kontaktoni me numrin serik, ne ju tregojmë...

si dhe
Metoda online e kalkulimit pa e hapur laptopin e cila dekodon çdo model të laptopave (por veçanërisht e përdorshme për modelet e 2018-2019 all models fast and slow method


Kemi përvojë 18 vjeçare në lëminë e IT si dhe jemi të certifikuar nga Cisco dhe Microsoft .

Gjendemi në Podujevë dhe në Prishtinë

Vërejtje:
Për të gjitha çmimet na kontaktoni ne ju kthejmë përgjigjje në kohë reale çdo ditë pune...P.S. Gjithashtu heqim iCloud (që keni harruar passwordin e Apple ID) clean nga të gjitha llojet e iPhone -ve, për më shumë klikoni në këtë link:

https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Servis-p%C3%ABr-celular%C3%AB/iCloud-clean-all-iPhone-100--dekodim-express/8527582

Poashtu heqim FRP nga të gjitha pajisjet Android me metoda superspeciale dhe të shpejta:

https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Telefona-celular/Dekodo-%C3%A7do-lloj-t%C3%AB-FRP--Google-FRP--Android/2204407


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim