Heqje kodesh për Laptop BIOS password

Shitet nga: Adriatik 19 Maj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Heqim password nga BIOS i laptopëve të ndryshëm.
Ofrojmë një gamë të gjerë të heqjes së passwordave nga BIOSi

Çmimet ndryshojnë varësisht prej vitit të prodhimit por me rëndësi është se ua kryejmë punën me përgjegjësi të plotë dhe me shpejtësi maksimale prej 1 orë deri në 3 orë gjatë ditëve të punës

Kemi përvojë 17-18 vjeçare në lëminë e IT si dhe jemi të certifikuar nga Cisco dhe Microsoft .

Gjendemi me lokal në Podujevë, si dhe në Prishtinë
P.S. Gjithashtu heqim iCloud clean nga të gjitha llojet e iPhoneve, për më shumë klikoni në këtë link:

https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Servis-p%C3%ABr-celular%C3%AB/iCloud-clean-all-iPhone-100--dekodim-express/8527582

Poashtu heqim FRP nga të gjitha pajisjet Android me metoda superspeciale dhe të shpejta:

https://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Prishtin%C3%AB/ELEKTRONIKA/Telefona-celular/Dekodo-%C3%A7do-lloj-t%C3%AB-FRP--Google-FRP--Android/2204407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim