ICLOUD DELETE LOST/CLEAN SI DHE SERVISIMIN E TYRE

Shitet nga: Blend 30 Korr 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bëjme Servisimin e te gjithve Laptopeve,Kompjutereve Probleme me (Uje,rryme,rezistor etj )
Si dhe Heqjen e Icloud Statusi Clean/Lost (Vetem ne Laptop Mac,Macbookpro) Te gjitha Modelet 2005-2019 Me Qmime Te Volitshme .
Heqjen e Password Ne Bios Ose Flash Chip te gjitha Modelet (DELL,ASUS,LENOVO,SIEMENS,GATEWAY,HP EJT)
Per me shume info :
Kontakt : 045 513 304 / + 383 Viber

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim