Instalime te kompjuterav per internet gaming

Shitet nga: Mentor Dje 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Bejme instalime te kompjuterav gaming per internet cafe,
rregullojm te gjitha lojrat e reja ( Fornite, Apex, Pubg, Dota2,CSgo,LOL, Call of duty ,GTA V etj.) edhe lojrat e vjetra ( cs 1.6 , dota1 , Frozen Throne, WOW, Left 4 dead 2, blur etj ) mvaret prej kerkeses


si dhe bejme instalime sipas nevoj me windows 7 . windows 10 .
dhe instalime te deepfreezit me licenc dhe aktivizim, rregullojm sistemin e updates per lojra qe mos me pas nevoj me qel deepfrizin per update.

tel. 044/101-699
049/101-699
viber +38344101699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim