Kamera te sigurise

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Smart Tech Solutions 19 Shk 15:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sisteme të videovëzhgimit Kamerat mund të përcjellen në kohë reale nga telefoni, tableti, PC etj. Instalim profesional dhe garancion 12 muaj. Për më shumë info na kontaktoni në: Viber: 049 828 048, email: info@smartkosova.com, www.facebook.com/smarttechsolutions.ks Smart Tech Solutions ofron përkrahje teknike falas pas shitjes së produkteve përgjatë garancionit si dhe shumë oferta atraktive dhe konkurruese.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim