Kerkoj një bashkë - punëtor , mjeshtër për Televiz

Shitet nga: Global Service 17 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj vend pune për një person si mjeshter për TV dhe ekrana te kompjuterëve. Personi duhet Te ketë përvojë pune. Orari 4-6ore në ditët, pagesa sipas marrëveshjes. Te interesuarit Te lajmërohen në Nr e telefonit + viber : 0038649279643.
Nuk kerkohet mosha e caktuar dhe as ndonjë certifikim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim